Pristatymas ir Grąžinimas

Pristatymas

Visi užsakymai Lietuvoje pristatomi su Omniva ir LP express paslaugomis. Užsienio siuntoms naudojame DHL paslaugas. 

Pateikdami užsakymą įsitikinkite, kad atsiskaitymo ir pristatymo adresai yra teisingi. Atminkite, kad jūsų atsiskaitymo adresas turi sutapti su adresu, nurodytu kredito kortelės ataskaitoje. Prieš išsiųnčiant pirkinius mums gali tekti patvirtinti jūsų duomenis su kortelės išdavėju. Darysime viską, kad vėlavimas būtų kuo mažesnis. 

Mes labai stengiamės, kad jūsų užsakymas Jus pasiektų kuo anksčiau. Kai jūsų užsakymas bus išsiųstas, atsiųsime patvirtinimo el. laišką. Užsakymą apdorojame per 48 valandų laikotarpį. Atkreipkite dėmesį, kad tai gali užtrukti ilgiau mūsų išpardavimo laikotarpiais.

Pristatymo laikas įprastai trunka apie 2-5 darbo dienas, tačiau siuntų pristatymo laikas gali skirtis šventiniu laikotarpiu ar per didžiuosius metų išpardavimus. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriose srityse pristatymo paslaugų spektras yra ribotas. LOULU ET TU negali būti atsakingi už vėlavimus dėl atokių pristatymo vietų ar nepalankių oro sąlygų. Mes neprisiimame atsakomybės už pamestą arba trūkstamą siuntą. 

Jei turite klausimų dėl tarptautinio pristatymo, susisiekite su mumis +37068509904 arba info@louluettu.lt. Tarptautinėms siuntoms naudojame DHL paslaugas. Siuntos kainos yra taikomos individualiai. 

Siuntinių pristatymo kainos:

Lietuva - 3,20 € LP EXPRESS ar Omniva pristatymas į paštomatą.

NEMOKAMAS pristatymas visiems užsakymams nuo 150 EUR. Lietuvoje produkciją į paštomatus pristato LP EXPRESS ir Omniva siuntų tarnybos. 

Grąžinimas

Jeigu apsigalvojote, turite 14 dienų pirkiniams grąžinti. Jei nuo pirkimo praėjo 14 dienų, deja, negalime jums pasiūlyti pinigų grąžinimo. 

Kad būtų galima grąžinti prekę, ji turi būti nenaudota ir tokios pat būklės, kaip ją gavote. Prekės taip pat turi būti originalioje pakuotėje ir turėti orginalias etiketes. Prekių, kurios grąžinamos netinkamos būklės, priimti negalėsime.

Grąžinimo procesas:

Susisiekite su mūsų komanda info@louluettu.lt ir informuokite, kurias prekes norite grąžinti. Mums reikia pirkimo kvito arba pirkimo įrodymo. Prašome siųsti jį kartu su grąžinama preke arba el. paštu info@louluettu.lt. Prekes, pirktas www.louluettu.lt, galite grąžinti paštu adresu Gaižiūnų g.4, LT-50126, Kaunas, Lietuva. 

Grąžinamos lėšos:

Kai jūsų grąžinimas bus gautas ir patikrintas, atsiųsime jums el. laišką, kuriame informuosime, kad gavome grąžintą prekę. Taip pat pranešime apie jūsų pinigų grąžinimo patvirtinimą arba atmetimą.

Jei būsite patvirtinti, jūsų lėšos bus apdorotos ir per 30 dienų automatiškai bus pritaikytas kreditas jūsų kredito kortelei arba pradiniam mokėjimo būdui. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos. 

Vėluojantis arba negautas grąžinimas:

Jei dar negavote pinigų, pirmiausia dar kartą patikrinkite savo banko sąskaitą ir susisiekite su kredito kortelę išdavusia įmone. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol grąžinimas bus oficialiai paskelbtas. Dažnai grąžinimas užtrunka apie 3-5 darbo dienas. Pradedant skaičiuoti nuo grąžinimo patvirtinimo dienos. 

Jei visa tai padarėte ir vis dar negavote pinigų, susisiekite su mumis adresu info@louluettu.lt

Keitimai

Keitimai galimi tik prekėms su defektu. Mes stengiamės, kad kiekvienas mūsų gaminys būtų aukščiausios kokybės, tačiau jeigu gavoti gaminį su defektu, parašykite mums laišką į info@louluettu.lt ir mes Jums padėsime padaryti pakeitimą.

Siuntimas

Norėdami grąžinti prekę, turite ją išsiųsti paštu adresu: Gaižiūnų g.4, LT-50126 Kaunas , Lietuva.

Jūs būsite atsakingas už savo siuntimo išlaidų, susijusių su prekės grąžinimu, apmokėjimą. Siuntimo išlaidos negrąžinamos ir bus išskaičiuotos iš jūsų grąžinamų pinigų sumos. 

Priklausomai nuo to, kur gyvenate, laikas, per kurį pakeistas produktas jus pasiekia, gali skirtis.

Jei siunčiate prekę, kurios vertė viršija 75 EUR, turėtumėte apsvarstyti galimybę pasinaudoti sekamo siuntimo paslauga arba įsigyti siuntimo draudimą. Už pamestas siuntas, kurios nepasiekė mūsų, mes neatsakome.