AB KAUNO BALTIJA

LOULU ET TU

Apie Mus

TVARIOS IR MODERNIOS KLASIKOS APRANGOS GAMINTOJAS.

MŪSŲ MISIJA - PUOŠTI VISO PASAULIO MOTERIS SAVO KURTAIS DRABUŽIAIS.

FILOSOFIJA - Mes tikime: Drabužiai turi būti tiek aptempti, kad matytųsi, jog tu – moteris, tačiau tiek laisvi, kad matytųsi, jog tu – dama.

LOULU ET TU - tai drabužių prekės ženklas, kuriame vertinama gera kokybė, puikūs audiniai ir reikšmingas dizainas. Jis pulsuoja industriniu minimalizmu ir moterišku jautrumu. Siluetai subtilūs ir subtilūs, tačiau jie išreiškia teiginį - šis prekės ženklas išskirtinis savo tobulu savitumo pojūčiu. Jo švarios ir minimalistinės linijos neperkrautos nereikalingomis detalėmis. Jis nepriima sprendimų už dėvėtoją, priešingai, suteikia tuščią drobę, kurioje kiekvienas gali būti savo šedevro dailininkas.

LOULU ET TU moteris yra intelektuali ir dinamiška. Ji gyvena judriame miesto ritme. Ji tiksliai žino, ko trokšta, ir vertina šį jausmą. Ji turi aukštą savivertę ir pasitiki savo neprilygstamu stiliaus pojūčiu. Ji renkasi ieškoti ir sutramdyti.

Yra rafinuotos būdamos moteriškos bei unikalios būdamos subtilios.

SUKURK SAVO ISTORIJA

MŪSŲ VIZIJA - TAPTI ATPAŽĮSTAMAIS VISAME PASAULYJE.

  • Teisingumas. Mes įsipareigojame laikytis socialinio teisingumo principų ir priešintis išankstiniams nusistatymams, nesąžiningumui ir neteisybei.

  • Kompetencija. Mes nuolat siekiame aukščiausių pasiekimų versle, būdami atviri naujovėms, žengdami kartu su technologine pažanga ir nuolat tobulindami savo komandos kompetenciją.

  • Sąžiningumas. Esame sąžiningi ir patikimi savo klientams, partneriams ar konkurentams. Mes visada laikomės žodžio.

  • Atsakomybė. AB „Kauno Baltija“ yra atsakinga už savo veiksmus savo, klientų ir aplinkos atžvilgiu. Mes visada svarstome galimą savo veiksmų poveikį visuomenei ir aplinkai.

  • Bendradarbiavimas. Mes dirbame kartu siekdami abipusių tikslų, teikdami paramą kitiems ir taikiai sprendžiant konfliktus.

AB KAUNO BALTIJA VERTYBĖS:

GALERIJA

LOULU ET TU
Tvarios ir modernios klasikos aprangos gamintojas.